Wednesday , 20 September 2017

PROJEKTI PER “PERMIRESIMIN E SHERBIMIT TE KULLIMIT”

Ne kuader te projektit te “strategjise se ujitjes dhe kullimit ne Shqiperi” u zhvillua takimi i radhes me perfaqesues te Bashkise Shkoder, dhe administratoreve. Kryebashkiakja Voltana Ademi u shpreh optimiste mbi projektin i cili ka rreth 4 muaj qe po studiohet,por qe Ademi tha se nje pjese e veshtiresise eshte ndeshur me mungesen e informacionit i cili nuk eshte transferuar.

Hartuesi i projektit Fatlum Nurja e vuri theksin tek ecuria e projektit, e cila duhet te jete e njejte deri ne perfundim te tij.

Ky projekt impementohet per here te pare ne Bashkine Shkoder, ndersa perfituese te projektit jane 5 njesi te Bashkise Shkoder.

Lexoni dhe kete

PEDONALE, MJETET BLLOKOJNE QARKULLIMIN

Me nisjen e vitit te ri shkollor 2017-2018 ne shkoder nis edhe kaosi ne qarkullimin …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin