PROMOVOHET FILMI MBRO MJEDISIN MBRO JETN

Nisma Vullnetare studentore ka promovuar n ambjentet e biblioteks universitare filmin mbro mjedisin mbro jetn, film ky i realizuar nga vet studentt.

Filmi mbro mjedisin mbro jetn do t marr pjes n festivalin ndrkombtar t filmit pr mjedisin.

Xhirimet pr kt film jan br n metropolin verior, si tek pedonalja tek Ura e Buns, tek biblioteka e qytetit apo dhe n Shirok.

Lexoni dhe kete

MARATONA E DHURIMIT TË GJAKUT PËR FËMIJËT TALASEMIKË

Nevoja e madhe e dhurimit të gjakut për fëmijët talasemikë ka bërë që Vëllazëria Ungjillore …