Wednesday , 21 March 2018

PROMOVOHET FILMI “MBRO MJEDISIN MBRO JETĖN”

Nisma Vullnetare studentore ka promovuar nė ambjentet e bibliotekės universitare filmin “mbro mjedisin mbro jetėn”, film ky i realizuar nga vetė studentėt.

Filmi “mbro mjedisin mbro jetėn” do tė marrė pjesė nė festivalin ndėrkombėtar tė filmit pėr mjedisin.

Xhirimet pėr kėtė film janė bėrė nė metropolin verior, si tek pedonalja tek Ura e Bunės, tek biblioteka e qytetit apo dhe nė Shirokė.

Lexoni dhe kete

UJI KALON MBI PEDONALEN E MOLOS NE SHKODER

Fryrja e liqenit tĆ« ShkodrĆ«s dhe shkarkimet nga HEC-et kanĆ« pĆ«rkeqĆ«suar situatĆ«n edhe nĆ« qytetin …