PROMOVOHET “SHKODRA NE 12 YJE”

Ne vazhden e promovimeve te librave nga autoret shkodrane por jo vetem,ne Biblioteken Marin Barleti eshte promovuar libri “Shkodra ne 12 yje”.

Nje liber encilopedi poetik me 5000 vargje e sjelle nga autorja Faida Ramadani e cila ne kete liber ka permbledhur bukurite dhe ate cka e bejne te vecante Shkodren.

“Shkodra ne 12 yje yje” u vleresua nga te pranishmit qe kane lexuar kete liber e kane mbetur te impresionuar me ate cka shkrimtarja Ramadani ka percjelle per te gjithe miqte e librit.

Lexoni dhe kete

EKSPOZITA “4 N 1” NE GALERINE E ARTEVE SHKODER

2 fotografĂ« dhe 2 piktorĂ« organizuan pasditĂ«n e sĂ« premtes njĂ« ekspozitĂ« nĂ« ambjentet e …