Tuesday , 19 November 2019

PROTESTA, 3 PROKURORE KTHEHEN PRANE KRYEMINISTRISE DHE BUNKERIT

Tre prokuror t Tiran po kryejn veprimet e para hetimore pas protests s opozits para kryeministris dhe tek ministria e Brendshme ku i vun flakn bunkerit dhe u shoqrua dhe me tensione dhe dmtim t godinave t institucioneve publike.

Burime zyrtare t Prokuroris s Prgjithshme saktsojn se do t kryhen veprimet paraprake dhe m pas do t arrihet me nj konkluzion. Gjithashtu po merren n pyetje dhe persona t cilt kan dijeni pr ngjarjen

3 prokuror t Tirans ndodhen n vendngjarje dhe po kryejn veprimet hetimore paraprake pr t dal m pas n konkluzione. Po merren n pyetje personat q kan dijeni .Pas veprimeve paraprake do t dilet me nj konkluzion

Lexoni dhe kete

KARTA E STUDENTIT, REAGON ZV/REKTORI I SHKODRES

Zëvëndës rektori i Universitetit “Luigj Gurakuqi” të Shkodrës Gëzim Dibra ka dale në një konferencë …