Friday , 3 December 2021

PROTESTA E 9-të KOMBËTARE E OPOZITËS

Protesta e 9-të kombëtare e opozitës ka qenë më e qeta ndër të gjitha protestat e zhvilluara deri tani që nga 16 shkurti. Në protestën e organizuar mbrëmjen e së premtes nuk u shënua nga asnjë incident. Në fund të saj, lideri demokrat Lulzim Basha tha se asgjë nuk na ndal asnjë hap pas nuk hedhim dhe 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës.

Pas përfundimit të protestës, kryedemokrati Basha ka zhvilluar një takim me ish-deputetët dhe kryetarët e bashkive të djathta për të disktuar për hapin e radhës të opozitës.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …