Saturday , 18 January 2020
Breaking News

PROTESTA E OPOZITES ME 11 MAJ PERBALLE KRYEMINISTRISE

Pasditën e së shtunës së 11 majit në orën 18:30 opozita e bashkuar do të organizojë protestën e radhës ndaj qeverisë Rama. Protesta do të organizohet në Tiranë përballë kryeministrisë dhe pritet një pjesëmarrje masive e qytetarëve e natyrisht edhe mbështetësve të opozitës. Në prag të kësaj proteste, Partia Demokratike Dega Shkodër ka ftuar qytetarët që të bashkohen në këtë protestë.

Nisja e protestuesve nga Shkodra do të bëhet rreth orës 15:00 të së shtunës nga teatri “Migjeni” dhe pika të tjera të Qarkut Shkodër.

Lexoni dhe kete

BASHA: DAMIAN GJIKNURI ËSHTË USHTAR I RAMËS

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se nuk do të ketë amnisti për Damian Gjiknurin, pavarësisht se …