Wednesday , 20 June 2018

“PUBLIKIMI I RROGAVE TË FUTBOLLISTËVE, NJË VEPRIM I SHËMTUAR”

Gjatë konferencës së sotme për shtyp, trajneri i Vllaznisë Ernest Gjoka i është përgjigjur edhe akuzave të bëra nga përgjegjësi i Akademisë Alban Neziri katër ditë më parë në mbledhjen e Asamblesë për mungesë bashkëpunimi. Në lidhje me këtë çështje, ai ka deklaruar.

Trajneri i Vllaznisë është pyetur edhe në lidhje me bërjen publike të rrogave të futbollistëve dhe të stafit teknik dhe Gjoka e ka quajtur një gjë të tillë diçka të shëmtuar.

Por pavarësisht këtyre gjërave, Ernest Gjoka ka kërkuar durim nga të gjithë sepse sipas tij, Vllaznia e vërtetë do të vijë shumë shpejt dhe ne nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim.

Lexoni dhe kete

SMAJLAJ: KRENAR QË DO MBAJ FLAMURIN SHQIPTAR NË SPANJË

Atleti shkodran Izmir Smajlaj ka marrë dje nga duart e Presidentit të Republikës, z. Ilir …