Breaking News

“PUNIMET NE RRUGEN E VELIPOJES JANE VONUAR”

Punimet në rrugën e Velipojës janë vonuar, kjo edhe për shkak të kohë së papërshtatshme si shkak i përmbytjeve. Gjithsesi shpresojmë që për sezonin turistik rruga të vihet në funksion për pushuesit. Kështu shprehet drejtori i Drejtorisë së Turizmit në Bashkinë Shkodër, Gentian Mema.

Ai flet edhe për sezonin turistik në Shirokë.

Shiroka dhe Velipoja janë dy zonat mjaft të frekuentuara të pushuesve dhe turistëve në Bashkinë Shkodër, duke sjellur mjaft të ardhura për këtë institucion.

https://www.youtube.com/watch?v=9aXgI0w045E&feature=youtu.be

Lexoni dhe kete

“DUHET VETEM NJE INFRASTRUKTURE E MIRE PER RRUGEN E THETHIT”

Problematika me borën  që sjell bllokimin e rrugës se Thethit është e tillë prej disa …