Friday , 30 October 2020

PUNONJESIT TE TATIMEVE SHKODER I VENDOSIN GRANATE NE MAKINE

Një granatë është gjetur në makinën e një punonjësi të Tatimeve në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur si Ura Dervishbeg.

Sipas policise, punonjësi i Tatimeve është Negat Zaganjori.

Gjithashtu, raportohet se granata nuk ka shpërthyer.

Policia ka rrethuar zonën, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

Lexoni dhe kete

SHKODRA NË ‘DAREN’ E KRIMEVE TË PA ZBULUARA

Rajoni i Shkodrës dy muajt e fundit ka qenë i përfshirë në ngjarje të rënda …