Saturday , 28 March 2020
Breaking News

PUSHTIMI NGA FLAMUJT, REAGON RADOVANI

Prefekti i Qarkut Shkodr Paulin Radovani ka reaguar pr situatn aspak normale t krijuar nga vendosja e flamujve politik 3 dit prpara startimit t fushats elektorale. Aspak bukur nuk ngjan Shkodra, por Radovani ka deklaruar se eshte pushteti lokal ai i cili vendos vendet se ku duhet t vendosen kto simbole partiake.

Afati i fillimit t fushats elektorale n Shkodr nuk sht respektuar nga asnje forc politike. Mesnaten e s martes i gjith qyteti sht mbushur me flamuj. Ndrsa heqja e tyre duket se sht jo vetm n dor t ktyre forcave politike q po akuzojn njra-tjetrn por edhe t bashkis e cila duhet t reagoje pasi Shkodra sht n nj situate aspak normale. Edhe prefekti Radovani ka br thirrje bashkis Shkodr q t reagoj.

Lexoni dhe kete

“PO TË DËGJOJ” NË DAJÇ

Gjatë turit #Potëdëgjoj, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u ndal në Dajç të Shkodrës, …