Sunday , 17 December 2017
Breaking News

QENDER E RE KULTURORE PRANE MEDRESES SE DJEMVE SHKODER

Nje qender e re kulturore i shtohet qytetit te Shkodres prane Medreses se Djemve. Nje qender qe mundesohet fale bashkepunimit te Bashkia Yskydar, Bashkise Shkoder dhe organizates TIKA dhe shoqates Istanbul. Kryetari i shoqates Istanbul ne Shkoderm Ridvan Seferaj, inagurimi i kesaj qendre eshte i rendesishem pasi eshte nje projekt qe do te kontribuoje per te zhvilluar te individi dhe shoqeria vlera shpirterore.

Ndersa, per kryebashkiaken e Shkodres, Voltana Ademi, kjo qender eshte fryt i bashkepunimit me bashkine e Yskydarit.

Ne inagurimin e kesaj qendre moren pjese edhe perfaqesues te Bashkise Yskydar ne Turqi.

Lexoni dhe kete

“LUMTURI NE FUKARALLEK” MBUSH SALLEN E TEATRIT “MIGJENI”

Mbremjen e se Merkures u shfaq premiera e komedise “Lumturi ne Fukarallek” ne teatrin “Migjeni” …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin