Sunday , 17 December 2017
Breaking News

QENDRO: RRUGA E VELIPOJES NUK SHKAKTON PERMBYTJE

Nuk ka asnjë ndikim rruga e Velipojës mbi përmbytjet në zonë dhe se pretentimet e Bashkisë Shkodër un nuk I kam dëgjuar dhe nuk kam një përgjigje ndaj asaj që ka deklaruar Bashkia Shkodër. U shpreh kështu drejtori I ARRSH-së Afrim Qendro, në lidhje me interesimin e mediave mbi pretendimet e Bashkise Shkoder dhe kryetares se saj per ndertimin e rruges Shkoder-Velipoje.

Qendro foili edhe per hapjen e rruges Boge-Theth ku u shpreh se puna po vijon me ritme te shpejta dhe se do punohet deri ne hapjen e plote te saj.

Drejtori I ARRSH Afrim Qendro ishte I pranishem ne Shkoder ku zhvilloi nje takim me specialist dhe perfaqesues te institucioneve mbi ndertimin e By Passit te qytetit.

Lexoni dhe kete

RRUGA E DUKAGJINIT, BANORET E ZONES KERKOJNE NDERHYRJE

Rruga e Dukagjinit vijon te jete nje problem serioz per banoret e kesaj zone. Per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin