Saturday , 20 April 2019

“QEVERISJA E ARDHSHME DO ASGJESOJE ÇDO LIDHJE ME KRIMIN”

Pas takimit në Koplik, kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi një takim në Shkodër me të rinjtë e këtij qyteti. Shteti është i lidhur me krimin dhe vendos të vjedhë zgjedhjet me krimin. Prandaj, qeverisja e ardhshme do asgjesojë çdo lidhje me krimin theksoi Basha.

Por, ai nuk harroi të shigjetonte edhe deputetin Paulin Sterkaj, duke e akuzuar se është kapur në dosjen 184.

Ndërkohë të rinjtë i shprehën shqetësimet e tyre kryetarit Basha.

Lexoni dhe kete

ULQINAKU: TE PROTESTOJME PER TE OFRUAR ZGJIDHJE PER SHQIPTARET

Përveç deklaratës së Partisë Demokratike dega Shkodër, edhe ish-deputetja e PD Izmira Ulqinaku bëri thirrje …