QINDRA TE RINJ NE KRAH TE KANDIDATEVE TE PD-se

Qindra te rinj lezhjane jane bere pjese e takimit elektoral te kandidateve te partise demokratike ne qarkun e lezhes ku eshte prezantuar programi i republikes se re per rinine.

Mes ovacioneve te shumta te nje mbeshtetjeje te jashtezakonshme, kandidatet demokrat Prec Zogaj, Lindita metaliaj, klajti reci si dhe kreu i bashkise lezhe fran frrokaj u kane apeluar te rinjte qe te percjellin tek cdo banore mesazhin e republikes se re, qe sipas tyre do te thote nje ndryshim i madh.

Lexoni dhe kete

OSBE/ODIHR: PARTITË TË NJOHIN REZULTATIN E ZGJEDHJEVE

Misioni i OSBE/ODIHR ka dhënë konferencën e parë për shtyp pas zgjedhjeve parlamentare të ditës …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin