Friday , 25 September 2020

QINDRA TE RINJE MBESHTESIN ANTON KOKAJN!

Ka qn kjo pritja e rezervuar pr kandidatin e partis demokratike pr Bashkine e Malsis s Madhe Anton Kokajn nga t rinj e ksaj bashkie. Mes nj entuziasmi t jashtzakonshm qindra t rinj t Malsis s Madhe I kan premtuar mbeshtetje maksimale partis demokratike dhe Anton Kokajt.

Pritja e rezervuar Anton Kokajt nga t rinj ka emocionuar jo vetm drejtuesit e PD- s n Malsi t Madhe por edhe ato t Shkodres t cilt prara t rinjve kan shprehur sigurin n nj fitore t thell t Anton Kokajt dhe partis demokratike me 21 Qershor.

Mes mbeshtetjes te qindra e qindra t rinjve Anton Kokaj ka theksuar se pas fitores se 21 Qershorit pjesa m e madhe administrates do te jet nga rinia, ndersa mbeshtetja e bashkise ndaj te rinjve do te jete e perhershme.

Takimi I kandidati Kokaj me te rinje ka qene mjaft I vecante per shkak te numrit te larte te pjesemarresve duke qene nje tregues evident se me 21 Qershor fitorja e partise demokratike dhe Anton Kokajt do te jete si asnjehere tjeter ne Malesi.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, PD SHKODËR ZGJEDH KANDIDATËT PËR DEPUTETË ME 30 SHTATOR

Partia Demokratike Shkodër do të zgjedh kandidatët për deputet me 30 shtator. Sekretari i Përgjithshëm …