Saturday , 19 October 2019

QYTETART E SHKODRS DNOJN DHUNN E FNSH NDAJ GRUPIT T XHIRIMIT

Dhuna e ushtruar ndaj grupit t xhirimit t TV ROZAFA n Malsin e Madhe pas prezantimit t kandidatit t PD pr kt bashki Anton Kokaj, dnohet nga qytetart shkodran. Ato shprehen s ky incident do t ndikoj n raportimin e lajmit negativisht dhe se pasqyrimi nuk do t jet gjithmon i sakti sepse ekziston frika.

Qytetart kan shprehur solidaritet nga gazetarve dhe operatorve t TV ROZAFA ndrsa pohojn se nse nuk garantohet siguri pr gazetart, far sigurie mund ti ofroj shteti qytetarve.

Lexoni dhe kete

MYFTIU I SHKODRËS THIRRJE DIPLOMACISË SHQIPTARE

Myftiu i Shkodrës, Imam Muhamed Sytari i ka bërë thirrje diplomacisë shqiptare që të punojë …