Sunday , 19 January 2020
Breaking News

QYTETART: PS-LSI PO MANIPULOJN PUBLIKUN

Nj dit pas deklaratave t partive politike n metropolin verior vijojn t valviten flamujt e tyre. Flamujt e Partis Socialiste dhe kandidates Keti Bazhdari vijojn t jen n do shesh apo rrug t qytetit. Qytetart shprehen se deklaratat e nj dite m par mbesin n kuadrin e deklaratave pasi flamujt e koalicionit PS-LSI prsri jan prezente ndrsa pohojn se sht ndryshuar strategjia e vendosjes s tyre dhe jo heqja e tyre.

Edhe njhere Partia Socialiste sbashku me kandidaten Keti Bazhdari jo vetm q nuk lejon hapsirat publike por arrijn te mashtrojn opinonin qytetar pasi kan rivendosur prsri flamujt prgjat akseve kryesore. Keti Bazhdari dhe PS tregon edhe nj her se sht larg qytetarve t Shkodrs dhe interesave t tyre dhe pran manipulimit dhe mashtrimit publik.

Lexoni dhe kete

NISHANI: SHQIPERIA KA HUMBUR BESIMIN TEK INSTITUCIONET

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani shprehet se krijimi i SPAK dhe BKH ka qenë vazhimisht …