Thursday , 22 February 2018

QYTETARET SHKODRANE VLERESOJNE PROTESTEN E OPOZITES

Protesta e opozites ishte e qete dhe brenda te gjitha standarteve qe kerkohet per nje proteste. Keshtu shprehen qytetaret shkodrane te pyetur per protesten e organizuar nje dite me pare nga opozita. Por, ka edhe prej atyre qe shprehen se kjo qeveri nuk largohet me protesta paqesore, por duhet bere me shume. Nderkohe qe bejne edhe nje krahasim me protesten e 21 Janarit te qeverise se sotme qe para disa vitesh ishte ne opozite kur organizonte protesten ku u shenuan edhe viktima.

Protesta e 27 janarit te opozites mblodhi mijera njerez ne sheshin para kryeministrise dhe zgjati per rreth 90 minuta. Fatmiresisht gjate protestes nuk u shenua asnje incident nga protestuesit.

Lexoni dhe kete

MARREVESHJA ME GREQINE, TRADHETI KOMBETARE!

Nga Malesia e Madhe, i deleguari per veriun ne Partine Demokratike, Keshnik Çollaku, ka komentuar …