Friday , 13 December 2019

Raineri: Vllaznia do kerkoje fitoren ne Vlore

Pavarsisht seris s pes humbjeve, Vllaznia pasditen e s shtuns do t krkoj fitoren n ndeshjen e rradhs, at q do t luaj n Vlor ndaj Flamurtarit. Kjo sht deklarata e br nj dit para ktij takimi nga ana e trajnerit Baldo Raineri. Ai ka folur me besimin pr ekipin e tij duke thn se pavarsisht humbjeve t psuara s fundi, skuadra e tij ka luajtur mir.

Ndrkoh, trajneri Italian ka habitur me prgjigjen kur sht pyetur pr rolin q do t luaj zvendstrajneri I sapoemruar Vioresin Sinani. Ai ka thn se askush nuk e ka pyetur pr kt gj.

Pavarsisht ktij problemi, kuqeblut jan t fokusuar tek ndeshja e rradhs, ajo q do t luhet t shtunn n orn 17.00 n Vlor dhe ku patjetr duhet q kuqeblut t marrin pik pr t prishur serin e rezultateve negative.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA PËSON HUMBJEN E 4-të NË LIGËN BALLKANIKE

Vllaznia e basketbollit të meshkujve është mundur sërish në Ligën Ballkanike dhe këtë herë përsëri …