RAMA, APEL BANORËVE TË SHKODRËS

Në një dalje për mediat, kryeministri Edi Rama ka sjellë në vëmendje qytetin e Shkodrës, duke u bërë apel qytetarëve që të respektojnë masat e marra, pasi sipas tij ky qytet po kthehet në një bombë me sahat.
Sipas Ramës, situata është mjaft delikate.

Lexoni dhe kete

MARATONA E DHURIMIT TË GJAKUT PËR FËMIJËT TALASEMIKË

Nevoja e madhe e dhurimit të gjakut për fëmijët talasemikë ka bërë që Vëllazëria Ungjillore …