Breaking News

RAMA: DO KENI KOHË PËR BLERJE TË USHQIMEVE

Nesër në ora 5 do të hapet qarkullimi për ata që shkojnë në punë dhe pastaj do të mbyllet sërish. Do të keni kohë për blerje ushqimeve. Këto orare nuk janë për qejf, por për përballimin e një lufte. Kështu shprehet kryeministri Edi Rama, që thotë se 8 orë mjaftojnë për të blerë gjithçka.

Rama bëri me dije se janë ndihmuar mbi 14 mijë familje me ushqime dhe ndihmë mjekësore.

Përmes një dalje live në facebook, kryeministri Edi Rama përpos falenderimeve për ata që kanë zbatuar masat e marra, nuk i ka kursyer edhe reagimet për ata që e kritikojnë.

Lexoni dhe kete

BASHA, TAKIM ME PUNONJËS TË FASONERIVE

Kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi këtë të enjte një takim me punonjës së fasonerive në Fushë …