RAMA HESHT PAS TAKIMIT ME KOORDINATORET E LEZHES DHE SHKODRES

Ka prfunduar takimi ikryeministrit Edi Rama dhe koordinatorve t PS-s s Lezhs dhe Shkodrs. Pas takimit kreu iqeveris ka refuzuar q t jap prononcim pr mediat.

Sipas burimeve brenda PS-s, tem e diskutimit ka qen ristrukturimi istrukturave drejtuese t PS-s dhe funksionimi ityre n t ardhmen.

N kt takim kan qen t pranishm ministrat, Cani, Kodheli, Nikolla dhe Sekretari i Prgjithsm iPS-s, Gramoz Rui.Ky sht takimi i dyt q Rama mban me koordinatort e PS-s, pasi mbrm ai mblodhi koordinatort e disa qarqeve t tjera ku diskutuan pr zgjedhjet dhe caktimin e dats s mbledhjes s Asambles s Prgjithshme e cila do t caktoj edhe datn se kur do t mblidhet Kongresi i Partis Socialiste.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, BILANCI PËR KRIMET ZGJEDHORE

Prokuroria e Përgjithshme përmes një deklarate me shkrim, ka reaguar në lidhje me krimet zgjedhore, …