RAMA NUK NDRYSHON QENDRIM: REFORMA O DO VOTOHET, O DO VOTOHET

Kryeministri, njhersh edhe kreu i PS-s, Edi Rama ka shkruar se nuk ka ndryshuar qndrim. Me nj postim n Facebook, Rama shkruan se reforma do t votohet.

Opinioni yn sht po ai i njjti prej kohsh: do gj pr konsensusin dhe Reforma n Drejtsi o do votohet o do votohet!, shkruan Rama n Facebook.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …