RAMA: REFORMA O DO VOTOHET…. O DO VOTOHET!

24 or prpara votimit t reforms n drejtsi n Kuvend, kryeministri Edi Rama ka shkruar n nj status n Facebook, se reforma do t votohet. Sipas kreut t qeveris, thirrja e reforms shemb do mur shurdhrie dhe Shqipria do t vijoj rrugtimin e saj drejt Europs.

“Reforma o do votohet o do votohet! Historia nuk ndalet dot me manovra n xunkth, thirrja e saj shemb do mur shurdhrie. Ky vend sht i popullit dhe ky popull i prket Europs!”, shkruan Rama n Facebook.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …