Thursday , 25 February 2021

RAMA: SHUMË SHPEJT NISIM VAKSINIMIN MASIV TË POPULLATËS

Vaksinimi është një armë për të thyer zinxhirin e infeksionit dhe për të nisur çlirimin e vendit.

Deklarata erdhi nga kryeministri Edi Rama, teksa në një komunikim për mediat, Rama tha se shumë shpejt do të fillojmë vaksinimin masiv në vend.

Prej pak javësh, ka nisur vaksinimi për personelin shëndetësor dhe të moshuarit në vendin tonë.

Lexoni dhe kete

TJETËR INVESTIM I BASHKISË SHKODËR NË INFRASTUKTURËN RRUGORE

Bashkia e Shkodrës vijon realizimin e investimeve të parashikuara në buxhetin e saj. Vëmendja është …