Friday , 17 September 2021

REAGON LSI: PD PO SHPIF DHE TRILLON!

Deklarata e deputetit te LSI- se Agron ela:

Pas zrave t ktyre orve t fundit mbi nj ngjarje q nuk m perket n asnj mnyr, dua t deklaroj se kjo nuk sht asgj tjetr vese trillimi i radhs s deputetes Topalli. Si duket frika e madhe i ka kapluar duke par fushatn model q LSI dhe kryetarja e ardhshme e Bashkis Shkodr znj. Keti Bazhdari po zhvillojn n mnyrn m qytetare q Shkodra ka par ndonjher, bashkuar me vetdijen e tyre t plot se radht e Partis Demokratike sa vijn e paksohen n mnyre t dukshme duke pasur nj rrjedhje t pandalshme t atyre q u kan besuar deri dje.

Me ndrgjegje t pastr deklaroj se n asnj moment un si deputet i LSI-s dhe stafi i znj. Bazhdari nuk kemi cnuar n mnyrn m t vogl integritetin e Drejtorit te Spitalit Rajonal Shkodr z. Shptim Ymeri. Ju them me bindjen e plot se fushata jon e perbashkt do t vazhdoj te jet modeli europian i t brit politik.

I bj thirrje edhe kundrshtarve t heqin dor nga politika e shpifjeve dhe trillimeve sepse tashm populli e ka kuptuar se ajo lloj politike nuk i prket m qyetarve t Shkodrs dhe t jen m se t sigurt se do tu bhet e qart me votat q LSI dhe zonja Bazhdari do t marrin n zgjedhjet e 21 Qershorit.

Lexoni dhe kete

PD AKUZA NDAJ QEVERISË PËR GJOBA POLITIKE

Partia Demokratike ka denoncuar atë që e cilëson goditje selektive nga ana e qeverisë për …