Friday , 15 December 2017

REPUBLIKA E RE DO TE KETE SHPENZIME TE ULTA QEVERITARE

Kandidatet per deputet te partise demokratike ne qarkun e lezhes i jane rikthyer serish bujqesise ne diskutimin e tyre me banoret e fshatit Markatomaj. Duke iu referuar ketij sektori Prec Zogaj tha se fondet per bujqesine do te ndahen ne te gjithe zonat ne menyre qe perfituesit te jene vetem fermeret dhe numri i tyre te jete sa me i larte.

Ulja e shpenzimeve qeveritare dhe alokimi i ketyre fondeve per investime eshte nje tjeter angazhim i demokrateve ne republiken e re, fakt qe kandidati prec zogaj e solli ne kujtese gjate takimit me banoret e lagjes se spitalit ne lezhe.

Lexoni dhe kete

META URON BASHEN PER 27-VJETORIN E THEMELIMIT TE PD-se, JA ÇFARE I THOTE

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar Lulzim Bashën në 27-vjetorin e themelimit të PD. …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin