Monday , 25 September 2017

RESHJET E SHIUT “MBUSHIN” GROPAT NE RRUGEN “ÇAJUPI”

Reshjet e shiut e rena ditet e fundit ne qytetin e Shkodres kane krijuar probleme ne levizjen e qytetareve ne shume rruge te qytetit. Nje nga rruget qe perballet me nje problematike te tille eshte edhe rruga “Çajupi” ne lagjen “3 Heronjte” e qytetit te Shkodres. Banoret e zones thone se pervec premtimeve asgje nuk eshte bere per kete rruge. Kalimi pergjate rruges eshte me i veshtire per femijet e lagjes, qe detyrohen te kalojne permes gropave me uje per te shkuar ne shkolle.

Apeli i banoreve te zones shkon ne drejtim te Bashkise Shkoder, ne menyre qe te nderhyje sa me pare ne kete zone per asfaltimin e rruges.

Lexoni dhe kete

NDRIÇIMI UNAZES LINDORE, NGERÇ MES BASHKISE SHKODER DHE AUTORITETIT VERIOR TE RRUGEVE

Ndriçimi i Unazes Lindore te qytetit vijon te jete nje ngerç mes Bashkia Shkoder dhe …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin