Sunday , 6 December 2020

RIHAPJA E SHKOLLAVE, PËRSËRI AKUZA NGA PD

Partia Demokratike ka sulmuar sërish qeverinë sa i takon vendimit për rihapja e shkollave në kushte pandemie.

Ish-deputetja e PD, Grida Duma deklaroi se deri më tani nuk ka asnjë plan për sigurinë e shëndetit të fëmijëve dhe arsim cilësor.

Sipas saj, ende nuk është publikuar asnjë udhëzim apo protokoll sigurie.

Lexoni dhe kete

BASHA: DO E LARGOJMË TË KEQEN, SHQIPTARËT E DUAN NDRYSHIMIN

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte këtë të enjte në një fasoneri në Lezhë. …