Breaking News

RIKTHEHEN PROTESTAT NE SHKODER

Protesta e biznesit te vogel do te rikthehet kete te shtune ne qytetin e Shkodres. Tregtare te biznesit te vogel ne Shkoder do te ulin qepenat ne oren 10:00 te se shtunes ne forme proteste ndaj qeverise. Nje gje e tille u be e ditur nga kryetari i PD Shkoder, Ramiz Çobaj, teksa beri me dije se opozita do te jete ne mbeshtetje te tregtareve.

Ne mbeshtetje te kesaj proteste do te jete edhe PD e Malesi e Madhe, ku kryetari Anton Kokaj tha se biznesi ne Malesi te Madhe ndodhet ne veshtiresi me te madhe per shkak te politikave te qeverise dhe pushtetit lokal.

Deklarata erdhe pasditen e se enjtes gjate nje mbledhje te kryesise se Partise Demokratike dega Shkoder.

Lexoni dhe kete

KRYEMINISTRI EDI RAMA MBERRIN NESER NE SHKODER, ZBARDHET AXHENDA

Eshte zbardhur axhenda e vizitës së kryeministrit Edi Rama në Shkodër. Raportohet se Rama bashkë …