Wednesday , 12 August 2020

RIORGANIZIMI I PARTISE DEMOKRATIKE SHKODER

Këtë të shtunë është mbyllur faza e dytë për riorganizimin e Partisë Demokratike në degën e Shkodrës. Gjatë kësaj të shtunë u organizuan edhe votimet për kryetarët e grup-seksioneve. Deputeti i Partisë Demokratike dhe njëkohësisht i deleguari për Veriun, Flamur Noka, shprehet i kënaqur për proçesin e zhvilluar.

Noka vlerësoi edhe pjesëmarrjen në votime, nderkohë nuk ngurroi të komentonte edhe ngjarjet e fundit në vend.

Në të gjithë Rrethin e Shkodrës janë 38 grup-seksione, ku do të zgjidhen edhe kryetarët e tyre.

Lexoni dhe kete

BASHA: TURIZMI, DEGA MË E GODITUR NGA PANDEMIA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon pamje të plazheve të boshatisur, pasi sipas tij, …