Tuesday , 21 November 2017

RIPARIMI I STOLAVE NE PEDONALEN E BASHKISE SHKODER

Prej kohesh, stolat ne zonen e zhvillimit te biznesit prane Bashkise Shkoder kane qene ne gjendje te amortizuar. Por, fale nderhyrje se ketij institucioni eshte mundesuar riparimi i ketyre stolave. Administratorja e BID Shkodra, Julinda Bala, tregon se jane riparuar rreth 20 stola, nderkohe ka edhe nje mesazh per qytetaret qe te kujdesen per keto stola dhe te mos i demtojne.

Per riparimin e ketyre stolave eshte kerkuar me heret nga qytetaret shkodrane dhe ne fakt nje nderhyrje e tille eshte dashur te kryhet edhe me heret, pasi tashme me ndryshimin e motit qytetaret kalojne me pak ore prane ketyre stolave.

Lexoni dhe kete

MUNGESA E BANJOVE PUBLIKE, QYTETARET KERKOJNE RIKTHIMIN E TYRE

Mungesa e banjove publike vijon te mbetet nje problem shqetesues ne qytetin e Shkodres. Ne …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin