RISHFAQET KOMEDIA “LUMTURI NE FUKARALLEK”

Suksesi qe pati ne 8 nete me rradhe beri qe komedia “Lumturi ne Fukarallek” te rishfaqej perseri ne teatrin “Migjeni” te qytetit te Shkodres. Komedia u vendos ne skene ne mbremjen e se Enjtes, por qe perkonte edhe me ditelindjen e aktores se madhe, njekohesisht “Mjeshtre e Madhe”, Zyliha Miloti. Me 11 Janar, Zyliha Miloti festoi 72-vjetorin e lindjes. Por, pas komedise, aktoret i bene nje surprize para publikut shkodran.

Pas surprizes, ajo tregoi edhe emocionet e saj ne kete 72-vjetor te lindjes.

Qindra role ne karrieren e saj brilante dhe perhere e dashur nga publiku, aktorja Zyliha Miloti duket se ia ka dale te ndale kohen.

Lexoni dhe kete

NUMRI I VIZITOREVE PRANE MUZEUT “VENDI I DESHMISE DHE KUJTESES” NE RRITJE

Numri i vizitorëve ka njohur një rritje në 6 mujorin e parë të këtij viti …