Thursday , 26 April 2018

ROKADE NE PROKURORI, LEVIZJE EDHE NE SHKODER

Në kohën kur diskutimet mbi lidhjet e krimit me politikën janë më të fuqishme se kurrë, në organizimin e institucionit të akuzës shënohen disa lëvizje interesante.

Me urdhër të prokurorit të përgjithshëm Adriatik Llalla janë lëvizur këtë të premte disa drejtues prokurorish në vend.

Sipas burimeve për TV Rozafen ish-  kryeprokurori i Shkodres Granit Shahu kalon prokuror në Tiran ndersa ne vend te tij është emëruar Anton Martini deri sot prokuror i komanduar tek Krimet e Rënda.

Lexoni dhe kete

AKSIDENT NE HYRJE TE QYTETIT TE SHKODRES, HUMB JETEN 60-VJEÇARI

Njoftimi i Dretjorisë së Policisë Shkodër: Më datë 24.04.2018, ora 15:05, ka ardhur një telefonatë …