TV ROZAFA - Ne jemi kudo!

Switch to desktop Register Login

PROGRAMI

PROGRAMI  i dites Enjte dt 28/08/2014 

06:45 Publicitet te gjitha

07:00 Lajmet flash & Publicitet

07:10 Muzike 

07:30 Publicitet

08:00 Lajmet flash & Shtipi i Dites

08:20 Publicitet

08:30 Muzike e zgjedhur

09:00 Lajme & Parashikimi i Motit Sot dhe Neser

09:10 Publicitet

09:35 FILM_Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (Vizatimor) Airbox1

11:00 Lajmet flash & Gazetat –ritr.

11:25Publicitet

11:35 Muzike e Zgjedhur

12 :00 Lajmet

12:30 FILM_VETERANI (Airbox1)

13:30 Publicitet

13:40 Vazhdimi i Filmit

14:20 Publicitet

14:25 Telenovela e re RTL “Agrodolce” seria  161-te- ritr.

15:00 Lajmet

15:20 Publicitet

15:30 Grimca humoristike

16:00 Publicitet

16:15 Muzike e Perzgjedhur ” Nga Deejau Mario

17:40 Publicitet

18:00 Lajmet

18:40 Telenovela e re RTL “Agrodolce” seria  162-te

19:09 Publicitet

19:20 ” Coldplay Live In Boston 2012” (LIVE BOX)

19:30 Muzike e zgjedhur

20:00 Publicitet& interval muzikor

20:30 Edicioni kryesor i lajmeve

21:00 Publicitet

21:00 FILM_Kobra (Airbox1)

22:30 Lajme e fundit

23:00 Publicitet

23:05 Vazhimi i FILMIT artistik

00:30 Programacioni I Nates( Emisione ritr, Filma ,Muzike dhe publicitet)

Share

Copyright © 2013 TV ROZAFA - Ne jemi kudo!. All Rights Reserved. Designed by Keminet.net

Top Desktop version