Saturday , 19 October 2019

RRADH PR MARRJEN E KARTS S SHNDETIT

sht paralajmruar se do t kt shtim t serverave pr paisjen me kartn e shndetit por deri m tani nuk ka ndryshuar asgj. Pika e cila ndodhet pran polikliniks s qytetit sht e vetmja q banort e qytetit por dhe t fshatrave i drejtohen pr t’u pajisur me kartn e shndetit. Qytetart krkojn shtim t serverave pasi po qndrojn n rradh pr dit t tra. Nj problem tjetr i hasur nga kta t fundit ditn e sotme ishte dhe mosfunksionimi i internetit.

Situata vijon t jet e njjt prej disa kohsh. Edhe pse sht br disa her pjes e kronikave televizive, situata vijon t jet e njjt, qytetart duhet t presin n rradh pr t marr kartn e shndetit pavarsisht motit t ngroht dhe moshs.

Lexoni dhe kete

MYFTIU I SHKODRËS THIRRJE DIPLOMACISË SHQIPTARE

Myftiu i Shkodrës, Imam Muhamed Sytari i ka bërë thirrje diplomacisë shqiptare që të punojë …