Tuesday , 27 October 2020

RRAGAMI: VLLAZNIA S’MUND T HYJ PA OBJEKTIVA N KAMPIONAT

Vllaznia nuk duhet t hyj n kampionat pa patur objektiva t qarta se far do synoj sepse duke vepruar n kt mnyr, edhe lojtart pastaj mund t ndikohen nga kjo gj dhe t mos japin maksimumin e tyre. Nj deklarat e till sht br mbrmjen e s hns n emisionin “Sport Arena” nga specialisti i mirnjohur i futbollit Ramazan Rragami.

 

Ndrkoh, i ftuar ka qen edhe trajneri i volejbollit t Vllaznis dhe njkohsisht drejtori i sportklub Vllaznia Mark Kroqi. Duke folur pr ecurin e ekipit t volejbollit q drejton, ka premtuar se ai do jet ekip pretendent pr titullin kampion.

T ftuar n kt emision kan qen edhe trajneri i futbollit Kreshnik Krepi dhe gazetari Denis Bajraktari t cilt kan folur n lidhje me ecurin e Vllaznis dhe jo vetm t saj. Nj vmendje n kt emision i sht kushtuar srish ndarjes nga jeta t Esat Rakiqit dhe vlersimit q Shkodra po bn pr figura t tilla.

Lexoni dhe kete

FRANC ASHIKU SHPALLET SËRISH KAMPION NË SHAH

Shahisti shkodran Franc Ashiku është shpallur sërish kampion i Shqipërisë. Ky është verdikti i dalë …