Monday , 11 December 2017

“RROK ACADEMY”, SUKSES NE QYTETIN E SHKODRES

Pasditja e se Premtes ka shenuar diten e dyte te festivalit “Shkodra Jazz Festival” ne qytetin e Shkodres. Ashtu sic eshte bere e ditur edhe me heret, risia e ketij edicioni te 8-te eshte promovimi i nje sektor shume te rendesishem, sic eshte “Rrok Academy”.

Drejtori artistik i festivalit, Florian Jakaj, thote se nxenesit kane qene te interesuar per “Rrock Academy” dhe kjo risi ka pasur sukses.

“Shkodra Jazz Festival”, edicioni i 8-te ka startuar qe pasditen e se Enjtes ne qytetin e Shkodres dhe do te vijoje edhe mbremjen e kesaj te Shtune, me koncertet e ndryshme nga shoqata kulturore “Rrok Jakaj”.

Lexoni dhe kete

EKSPOZITE ME PIKTURA NGA DEPARTAMENTI I ARTEVE

Nje ekspozite e hapur me piktura te ndryshme u organizua kete te Shtune ne Prefekturen …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin