Wednesday , 30 September 2020

RUDI VATA ANALIZON SEZONIN E KATEGORISË SUPERIORE

Tirana u bë kampione në momentin që Egbo u bë trajner i kësaj skuadre. Kështu shprehet specialisti i futbollit Rudi Vata, teksa thekson se sezoni që sapo u mbyll ishte një kampionat i varfër.

Por, sipas Vatës nuk kemi pasur një skuadër që ka dominuar nga fillimi deri në fund.

Ndërkohë, largimi i Flamurtarit nga Superiorja është një humbje e madhe për futbollin shqiptar.

Lexoni dhe kete

LIBOHOVA & DUKA: PRESIM REAGIMIN E QEVERISË PËR FUTBOLLIN

Kaosi në futbollin shqiptar vazhdon ende dhe po ashtu edhe bojkoti. Të gjithë ekipeve janë …