Wednesday , 27 January 2021

SALIHI FLET PËR PËRFAQËSIMIN E KOMBËTARES NË LIGËN E KOMBEVE

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit e mbylli edicionin e Ligës së Kombeve në vendin e parë në grupin e 4.

Për ish sulmuesin dhe njëkohësisht pjesëtarin e stafit të kombëtares, Hamdi Salihi, rezultatet janë arritur me ndeshje të mira dhe duke fituar lojtarë të rinj, që garantojnë për të ardhmen e kombëtares tonë.

Por, tashmë me ngjitjen një vazo më sipër ndeshjet do jenë më të vështira dhe këtë e pranon vetë Salihi.

Kuqezinjtë ishin në grup me Bjellorusinë, Lituaninë dhe Kazakistanin.

Lexoni dhe kete

MARK KROQI LARGOHET NGA DREJTIMI I SK VLLAZNIA

Pas 8 vitesh në krye të Sportklub Vllaznia, Mark Kroqi tashmë nuk do të jetë …