Wednesday , 25 November 2020

SELCE, GJENDET E PAJETE E MOSHUARA

Nj grua e moshuar sht gjetur e pajet n fshatin Sel t Kelmendit n Shkodr dhe policia konfirmon se ajo mund dyshohet se ka vdekur pr shkaqe natyrale pasi jetonte e vetme n shtpi.

Sipas policis s qytetit verior, bhet e ditur se ngjarja ka ndodhur n fshatin Selce, Njsia Administrative Kelmend, n Malsi t Madhe, ku sht gjetur e vdekur n banesn e saj ku jetonte e vetme Age Bunjaj, 63-vjee.

N trupin e viktims , policia thot se, nuk jan konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet pr vdekje natyrale.

Lexoni dhe kete

SHPERTHIM NE NJE OBJEKT NE NDERTIM NE SHENGJIN

Një sasi lëndë plasese ka shpërthyer në një objekt në ndërtim në Shëngjin. Ngjarja ndodhi …