Thursday , 23 November 2017

SEZONI VEROR, 2000 VIZITORE NE MUZEUN E DIKTATURES

Me shume se 2000 vizitore ka pritur vendi  i  deshmise dhe kujteses ku sot  ndodhet muzeu i diktatures gjate 3 muajve te fundit.

Pershtypjet e vizitoreve kane qene pozitive, ndersa pjesa me rrenqethese mbeten dhomat qe te kujtojne burgun famekeq te diktatures.

Vizitoret e ardhur nga vendet perendimore mbesin te habitur me historine e vendit tone dhe vuajtjet qe rezistentet e sistemit te diktatures kane kaluar ne vitet 1945.

Lexoni dhe kete

“TE TAKOHEMI PER NJE LIBER” NE MEDRESEN “HAXHI SHEH SHAMIA”

Fushata Kombetare e Leximit “Te takohemi per nje liber” eshte zhvendosur kete te marte ne …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin