Friday , 3 December 2021

SHEHI: KJO DO TË JETË NJË JAVË E ARTË

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha zhvilloi edhe këtë të hënë një takim me aleatët e djathtë. Pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për lënien në fuqi të 30 qershorit si datën e zhvillimit të zgjedhjeve, ka ardhur reagimi i aleatëve të Bashës përmes Dashamir Shehit, të LZHK. Shehi tha se opozita nuk e njeh këtë vendim, dhe kjo do të jetë një javë e artë siç e cilësoi ai, duke shprehur vendosmërinë për t’u përballur cep më cep të Shqipërisë. Sipas Shehit kjo javë do kulmojë me protestën popullore.

Kjo është rezistenca jonë dhe do jetë më e madhe gjatë javës deklaroi ndër të tjera Shehi.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …