Thursday , 13 August 2020

SHEMBJET NË ZONËN E VELIPOJËS, ADEMI: NDËRHYRJET JO NË KOHËN E DUHUR

Shembjet në zonën e Velipojës në prag të sezonit turistik u sollën në vëmendje përsëri nga kryebashkiakja Voltana Ademi. Gjatë mbledhjes së këshillit bashkiak Shkodër, një prej këshilltarëve shprehu shqetësimin e tij për aksionin e IKMT.

Ndërkohë, Ademi tha se ndërhyrja ishte jo në kohën e duhur dhe foli edhe për stacionet e plazhit.

Siç ka bërë me dije edhe më herët vetë Ademi, kjo çështje tashmë ka përfunduar në prokurori.

Lexoni dhe kete

PËRGATITJET PËR VITIN E RI SHKOLLOR NË SHKODËR

Në zyrën vendore të arsimit Shkodër kanë nisur përgatitjet për vitin e ri shkollor në …