Wednesday , 22 January 2020
Breaking News

SHFAQJA “3 DERRKUCET”, PREMIERE NE “MIGJENI”

Teatri “Migjeni” Shkodër po përgatitet për premieren e re, kësaj radhe vjen me një shfaqje për fëmijë e titulluar “3 Dërrkucet” dhe vjen nën regji të Merita Smaja, e cila do nis rrugëtimin e saj për fëmijët e Shkodrës këtë të dielë në ora 11:00.

Kjo shfaqje për fëmijë vjen edhe si një dhuratë për fëmijët e Shkodrës me rastin e festave të fund vitit, ndërsa do kenë mundësi ta shohin nga e diela e në vazhdim në teatrin “Migjeni”.

Lexoni dhe kete

ZVICRA DO TE INVESTOJE PER MINIMIZIMIN E PERMBYTJEVE NE LEZHE

Qeveria Zvicerjanë do të investoje 4 milion euro për minimizimin e përmbytjeve në qytetin e …