Thursday , 26 April 2018

SHKENDIJA ELEKTRIKE I DJEG NJEREN DHOME, NE RREZIK BANESA

Nje shkendije elektrike ka djegur plotesisht njeren prej dhomave te baneses se Shkelzen Hasanit ne fshatin Shtoj i Vjeter te qytetit te Shkodres. Familja perbehet nga 7 anetare dhe vetem kryefamiljari eshte ne pune. Zjarri qe ka perfshire shtepine e tij ka ndodhur para 3 ditesh dhe askush nuk eshte interesuar per ti ardhur ne ndihme kesaj familje. Prandaj, Hasani ben apel per ndihme, pasi nga zjarri i rene rrezikohen te shemben edhe dhomat e tjera dhe korridori.

Zjarri i rene ne banesen e tij ka shkaktuar edhe deme te shumta materiale, por fatmiresisht pa deme ne njerez.

Lexoni dhe kete

AKSIDENT NE HYRJE TE QYTETIT TE SHKODRES, HUMB JETEN 60-VJEÇARI

Njoftimi i Dretjorisë së Policisë Shkodër: Më datë 24.04.2018, ora 15:05, ka ardhur një telefonatë …