SHKJEZI MBSHTET KANDIDATIN GJOK LLESHI

Fshati Shkjeze, i ka rezervuar nj pritje shum t ngroht kandidatit pr kryetar bashkie n Vau Dejs, Gjok Lleshi. Nj fshat historikisht q voton majtas, kt her mesa duket do t votoj n mnyr unanime kandidatin Gjok Lleshi. Deputeti i Qarkut Shkodr, Tom Doshi, u ka sjell n vmendje banorve t Shkjezit mbshtetjen q i dhan me vot q n vitin 2005, me mbi 80% duke krkuar q ajo t rritet pr Gjok Lleshin.

Banort kan garantuar se me 21 qershor do ta mbeshtesin me vot masive, duke vlersuar przgjedhjen e tij si kandidat pr kryetar bashkie. Ndrsa vet kandidati Lleshi tha.

Takimi n fshatin Shkjez, sht nj tjetr shprehje e mbshtetjes maksimale pr kandidatin Gjok Lleshi.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …