Tuesday , 21 November 2017

SHKODER, 1800 NXENES ULEN PER HERE TE PARE NE BANKAT E SHKOLLES

Ne diten e pare me te emocionuar se askush tjeter jane ata, vogelushet e klases se pare. Me buqeta lulesh per mesuesen e tyre te pare, te cilen do e mbajne mend gjate…Ndersa jane fjalepake.

E njejta ndjesi eshte edhe per mesuesen e tyre, e cila e cileson si pergjegjesi te madhe te kesh ne kujdestari klasat e para.

1800 nxenes ulen per here te pare ne Bankat e Shkolles te shperndare ne 96 shkolla te Bashkise Shkoder.

Lexoni dhe kete

PROJEKT-BUXHETI 2018, BY-PASS-i DHE VLLAZNIA

Projekt-buxheti i 2018-tes i Bashkise Shkoder vijon te jete ne qender te diskutimeve. Por, per …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin