Wednesday , 1 April 2020

SHKODER, 2 TE PLAGOSUR 5 TE ARRESTUAR!

5 persona kan rn n prangat e policis mngjesin e sotm si pasoj e nj sherri banal n nj lokal n qytetin e Shkodrs n vendin e quajtur ” Te Kisha e Madhe “.
Nga konflikti kan mbetur t plagosur 2 persona klient t lokalit prkatsisht Gjeto Leka, Ermir Gjeloshi.
Ndrkoh t arrestuar jan Leonard Kroni ,Valentin Kroni, Gjeto Leka, Ermir Gjeloshi Valentin Gjeloshi prkatsisht t dnuar pr vjedhje armmbajtje pa leje, dhe kanosje pr hakmarrje bn me dije policia e Shkodrs n nj njoftim pr shtyp.

Gjithashtu sht shpallur n krkim nj tjetr person bashkpuntor me t arrestuarit me inicialet B.P.Materialet i kaluan Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Shkodr, pr veprat penale t sipr prmendura.

Lexoni dhe kete

NIS FUNKSIONIMI I PLOTE I GJYKATES SE LEZHES

Tre muaj pas pezullimit të pjesës më të madhe të proceseve gjyqësore si pasojë e …