Wednesday , 18 September 2019

Shkoder, arrestohet pasi ishte ne kerkim nderkombetar!

Nj 27 vjear sht arrestuar nga Policia e Shkodrs, pasi ishte shpallur n krkim ndrkombtar, i akuzuar pr shfrytzim prostitucioni ndaj t miturve.N prangat e policis la rn Rudolf Deda, banues n Shkodr, ndrsa arrestimi i tij sht kryer ditn e sotme rreth ors 14:30.

Sipas policis, ndaj 27 vjearit, Gjykata e Apelit n Milano t Italis ka lshuar urdhr arrest pr veprn penale t Shfrytzimit t Prostitucionit ndaj t miturve.

Lexoni dhe kete

KALIM I PALIGJSHËM I KUFIRIT, ARRESTOHEN 2 SHTETAS

Policia e Shkodrës ka parandaluar dhe goditur një tjetër rast të tentativës për dhënie ndihmë …